Drobečková navigace

Úvod > O obci > Dotace

Dotace

2023

Obci Těšovice byla poskytnuta dotace z rozpočtu Karlovarského kraje ve výši 250 000 Kč na opravu chodníku podél silnice III/00630. 

Realizaci projektu prováděla firma SUAS stavební a.s., Sokolov.


Obci Těšovice byla poskytnuta dotace z rozpočtu Karlovarského kraje ve výši 35 332 Kč na vyhotovení aktualizace digitálního povodňového plánu.

Realizaci projektu prováděla firma Ing. Lumír Pála - PIP, Ostrov.

2022

Obci Těšovice byla poskytnuta dotace z rozpočtu Karlovarského kraje ve výši 250 000 Kč na rekonstrukci veřejného osvětlení podél obecního úřadu. 

Realizaci projektu prováděla firma Štěpán Kodýdek - elektromontážní práce, Kraslice.

2021

Obci Těšovice byla poskytnuta dotace z rozpočtu Karlovarského kraje ve výši 61 537,71 Kč na obnovu veřejných prostranství a opravu dětských hřišť. 

Na realizaci projektu se podílely firmy TEWIKO systems s.r.o., Stráž nad Nisou, PeMaPe Digger s.r.o., Libavské Údolí, Pavel Červenka, Karlovy Vary a

MEVA-TEC s.r.o., Roudnice nad Labem.

2020

Obci Těšovice byla poskytnuta dotace z rozpočtu Karlovarského kraje ve výši 296 800,66 Kč na rekonstrukci místních komunikací. 

Realizaci projektu prováděla firma SUAS stavební a.s., Sokolov.


Obci Těšovice byla poskytnuta dotace z rozpočtu Karlovarského kraje ve výši 268 364,45 Kč na výstavbu tlakové kanalizace "U lávky". 

Realizaci projektu prováděla firma RECYS Mach s.r.o., Citice.

2019

Obci Těšovice byla poskytnuta dotace z rozpočtu Karlovarského kraje ve výši 103.769 Kč na vyhotovení digitálního povodňového plánu.

Realizaci projektu prováděla firma Ing. Lumír Pála - PIP, Ostrov.

2018

Obci Těšovice byla poskytnuta dotace z rozpočtu Karlovarského kraje ve výši 191.276 Kč v měsíci září 2018 na podporu realizace opatření na ochranu před povodněmi v územích ohrožených povodněmi na zhotovení varovného informačního systému obce.

Místní rozhlas je určen k vyhlašování informací pro veřejnost centrálním způsobem. Součástí systému je rozhlasová ústředna VARIS 4 a rozhlasy umístěné na betonových, železozinkových sloupech, nebo na konzolích s elektrickým vedením a veřejným osvětlení.

Realizaci projektu prováděla firma SOVT - RADIO spol. s.r.o Vodňany. 


Obci Těšovice byla poskytnuta dotace z rozpočtu Karlovarského kraje ve výši 200.000 Kč na demolici bývalé ubytovny u obecního úřadu. Realizaci prováděla firma SUAS stavební a.s., Sokolov