Úvod > O obci > Aktuality > Čistětí řeky Ohře 2020

Čistětí řeky Ohře 2020

Datum konání:
19.9.2020
Příznivci čisté přírody, rádi bychom Vás pozvali na - Čištění řeky Ohře.
Váš úsek: katastr obce Těšovice - prosím zaměřte se především na břeh naproti cyklostezce
Balíček: rukavice, pytle, tričko, malá svačina (sušenka, jablko, pití) - Balíček si můžete vyzvednout v den konání a to na dvou stanovištích 1 stanoviště OÚ Těšovice a 2 stanoviště bývalá točna autobusu.
Soutěž o největší kuriozitu: Prosím nezapomeňte, že opět soutěžíme o největší kuriozitu - tedy cokoli co do nebo k řece nepatří - vyfoťte a pošlete (e-mailem na starosta@obectesovice.cz, nebo přes Whatsapp). Vyhodnocení proběhne po akci. V letošním roce máme moc krásné ceny.
Opětovně se pokusíme o třídění odpadu, prosím Vás tedy abyste do modrých pytlů dávali plast (velmi zašpiněný, zablácený či zarostlý dávejte prosím do ostatního odpadu).
Dále je také zapotřebí, abyste mi po akci dali prosím vědět, kde jste nechali pytle s odpadem. Tuto informaci předávám pak souhrnně dále Povodí Ohře, které zajišťuje svoz. Proto prosím zvažte umístění pytlů tak, aby jich bylo vždy co nejvíce na jedné hromadě a aby bylo možné se k nim dostat. Pokud to bude možné, zašlete prosím GPS souřadnice, co nejpřesnější popis umístění umožní Povodí Ohře snazší sběr. Tel.: 722 939 705, 731 652 810
Poprosím Vás o zaslání fotek, ať už s kuriozitami, účastníky či jiné. ????
Na závěr sdílím pozvánku od Rafting Ohře. Kdo bude mít chuť je navečer zván k posezení v loděnici, občerstvení pro dobrovolníky bude zajištěno (nám. Republiky 2016/4, 360 01 Karlovy Vary).