Úvod > O obci > Aktuality > Tradiční výrobek roku 2020

Tradiční výrobek roku 2020

Informujeme naše občany o soutěži - Mikroregion Sokolov - východ je pořadatelem soutěže Tradiční výrobek roku 2020

"Zapojte se do soutěže Tradiční výrobek roku 2020". Informace naleznete zde: https://www.sokolov-vychod.cz/aktuality/zapojte-se-do-souteze-tradicni-vyrobek-roku-2020

Do soutěže Tradiční výrobek roku se může přihlásit nebo být nominován každý, kdo vyrábí něco zajímavého – podmínkou není, že musí podnikat. Musí být však ze zájmového území.

Zájmové území: Karlovarský kraj

Do 30. 4. 2020 na webových stránkách vyplňte jednoduchý formulář a připojte fotografie výrobku, který přihlašujete nebo nominujete k soutěži v roce 2020.

Během května probíhá internetové hlasování. Fyzické hlasování proběhne 16.5.2020 na Statku Bernard během akce pro děti.

Zde se můžete podívat na vítěze soutěže v minulých ročnících.

Zde jsou pravidla soutěže, která je zdarma

Zde můžete vyplnit přihlášku a nahrát fotografie.

E-mailem pak dostanete potvrzení o přijetí přihlášky.